- Sharity.Place
- Каталог
- Крик відчаю...
Крик відчаю...
Крик відчаю...
Ніколи не думала, що дійду до такого, але відчай штовхає на дуже дивні і здавалося б не можливі вчинки... Впевнена, що всіх вже дістали оті одноманітні дописи про борги, кредити, боргові ями і т.д. і більшість просто прогорне далі. але, можливо, станеться чудо і це побачать люди, які нехай не підтримають, але хоча б не осудять, благаю вас, якщо не можете написати нічого хорошого - не пишіть нічого, бо психологічний стан і так на межі. Типова історія - береш одну маленьку суму в мфо, потім іншу, щоб перекрити першу, потім третю, щоб перекрити перші дві і от вже ти по вуха в тих позиках. Спочатку тратиш всю зарплату просто на погашення відсотків, але потім, в якийсь момент ти втрачаєш роботу і залишаєшся на самому дні, без грошей, обвішений кредитами. Потім починається найстрашніше- постійний страх. Дзвінки зранку до ночі. Телефон на беззвучному і з автовідхиленням дзвінків- це вже просто норма життя. Скільки разів до мене не могли додзвонитися через це знайомі- промовчу( Про безсонні ночі і думки тільки про те, де взяти хоч щось щоб закрити черговий платіж - теж не буду описувати, бо нікому це не потрібно. Живеш ніби в тумані. Чорному і безкінечному. Загальна сума боргів вже перевалила за 100 тис, вже є і виконавче і як наслідок заблоковані рахунки.. Я соромилася комусь зізнатися бо ж сама винна, сама наробила, сама маю розгрібати. Але правда в тому, що іноді люди просто ламаються під вагою обставин. І я зламалася. Зараз я шукаю будь-яку роботу, хапаюся за будь-яку можливість заробити, але поки цього недостатньо щоб вибратися з ями. Думала, що сильна, а по факту.. Якась порада чи просто кілька слів підтримки зараз будуть для мене безцінними, бо якщо чесно вже декілька разів з'являлись дуже нехороші думки в голові, які я з якихось останніх сил намагаюся від себе відганяти. А якщо хтось має можливість допомогти хоча б символічно- я буду безмежно вдячна. Єдине про що я зараз мрію - це трохи видихнути і остаточно не зійти з глузду.. 5232 4410 2453 4716
-
Правила роботи із сервісомНаш проект об'єднує людей, які можуть надати допомогу, і тих, хто її потребує. Ця історія не про комерцію, а про відкриті серця. Тому головне правило роботи із сервісом — зберігатилюдяність.
-
Як розмістити чи відгукнутися на оголошення?Щоб користуватися сервісом, вам потрібно створити обліковий запис: вказати свою пошту і придумати пароль. Це не займе багато часу, проте убезпечить сайт від шахраїв. З особистого профілю ви можете створюватиоголошення про готовність допомогти або з проханням про допомогу, а також відгукуватися на оголошення інших користувачів.
-
Правила передачі речей та надання послугSharity.place про безкорисливу допомогу. Якщо ви домовилися отримати якусь річ чи послугу, а з вас почали вимагати гроші — у жодному разі не погоджуйтесь платити та обов'язково повідомте про ценам! На нашому сайті можна розміщувати лише безкоштовні пропозиції.